Siewniki OZDOKEN

Firma turecka Ozdoken działa na polskim rynku od kilku lat i oferuję siewniki punktowe do kukurydzy. Wszystkie maszyny marki Ozdoken bazują na pneumatycznym podciśnieniowym systemie pojedynkowania nasion.

Najprostszymi siewnikami w ofercie Ozdoken są modele VPHE-D, które wyposażone są wyłącznie w sztywną ramą i są dostępne w wersjach 4, 6 lub 8 rzędów. Wszystkie siewniki Ozdoken możemy opcjonalnie wyposażyć w podsiewacz nawozów, który będzie posiadał redlice stopkowe lub talerzowe. Dodatkowo dostępny jest również aplikator środków w formie mikrogranulatu.

Siewniki OZDOKEN zbożowy PERTUM – bogato wyposażone siewniki w bardzo dobrej cenie.

Turecki siewnik zbożowy Ozdoken posiada solidną konstrukcję ze zbiornikiem na ziarno o pojemności 590l. Masa maszyny wynosi 1050 kg. Wraz z redlicami talrzowymi dostajemy również komplet kółek kopiująco-dogniatających, które pozwolą na utrzymanie właściwej głębokości siewu. Sam docisk redlic jest regulowany mechanicznie. Siewniki Ozdoken zbożowy posiadam hydraulicznie regulowane znaczniki boczne oraz prosty komputer do zakładania ścieżek technologicznych.  Siewniki zaczepiane z serii PERTUM mogą pracować solo lub w kombinacji z maszyną uprawową.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Siewnik zbożowy OZDOKEN

Siewniki zbożowe Ozdoken

Szybki kontakt telefoniczny:

Siewniki Ozdoken

Siewniki Ozdoken

Szybki kontakt telefoniczny: