Firma Handlowa LUPUS - Ciechanów, ul Mleczarska 6.

Autoryzowany Dealer ciągników MTZ Belarus, Farmtrac. Producent maszyn rolniczych - stołów do rzepaku.
“Jesteśmy polską firmą, którą tworzą entuzjaści nowych technologii w rolnictwie. Od 2004 roku dostarczamy maszyny rolnicze do gospodarstw na terenie całego kraju i poza granice.

Ponadto nasi eksperci serwisują, projektują i wykonują prototypy urządzeń rolniczych. Od 14 lat wykorzystujemy kreatywność, otwartość i doświadczenie, aby tworzyć rozwiązania, które ułatwiają i usprawniają prace w rolnictwie”. Prezes Sylwester Wilk

Zanim postawiliśmy na maszyny rolnicze...

1994
Rok założenia

FH Lupus Ciechanów nasza historia rozpoczęła się w 1994 roku kiedy zajęliśmy się handlem zagranicznym. Lupus utrzymywał wówczas stałe kontakty z Rosją, Kazachstanem, Ukrainą, Białorusią, Litwą i Estonią. Dzisiaj – dzięki nawiązanym relacjom – do tych państw eksportujemy maszyny rolnicze. Nasz sprzęt spotkasz także w gospodarstwach w Serbii, na Słowacji, w Czechach i na Węgrzech.

Zespół który decyduję o sukcesie firmy

Naszą siłą są ludzie – zespół specjalistów, którzy:

  • pomogą w wyborze maszyny najlepiej dostosowanej do Twoich potrzeb
  • udzielą wskazówek, jeśli kupujesz maszynę na kredyt, w leasingu lub z dofinansowaniem z unijnych dotacji
  • udzielą wsparcia technicznego przez telefon, a w razie potrzeby także na miejscu – w Twoim gospodarstwie
  • przeprowadzą naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną Twojej maszyny
  • dysponują specjalistycznym sprzętem: przecinarką CNC, prasą krawędziową, prasą zaciskową, lakiernią proszkową
  • zaprojektują według Twojego pomysłu maszynę rolniczą lub zmodyfikują maszynę i wykonają jej prototyp

Specjaliści od maszyn ze wschodu

1266
MTZ BELARUS

FH Lupus Ciechanów – od 2004 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem ciągników MTZ Belarus – maszyn, które wygrywają stosunkiem ceny do jakości.

Ciągniki MTZ Belarus są pozbawione zbędnej elektroniki, a przez to niezawodne i tanie w eksploatacji. Nasze doświadczenie z białoruskimi ciągnikami jest poparte sprzedażą ponad 1266 maszyn w ciągu ostatnich 14 lat.

Klienci postrzegają nas jako ekspertów od wschodniej techniki, którzy oferują zarówno sprzęt, jak i późniejszy serwis, na najwyższym poziomie.

W 2010 roku staliśmy się generalnym importerem w Polsce marki Rostselmash, jednego z pięciu największych światowych producentów kombajnów i sprzętu rolniczego. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla polskich gospodarstw. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz maszyny sprawdzonych firm: MTZ Belarus, Farmtrac, Rostselmash.

Sukces przystawki do zbioru rzepaku i najbliższe plany

Naszym najnowszym osiągnięciem jest stworzenie stołu do rzepaku (a także gorczycy, kopru i trawy nasiennej).

Sprzęt wykorzystują już rolnicy w Rosji, Kazachstanie, na Słowacji, w Serbii, Czechach i na Litwie. Wykonujemy stoły dopasowane do wszystkich typów kombajnów Rostselmash oraz do maszyn zachodnich producentów typu Claas, John Deere, New Holland, Case, Fendt, Massey Ferguson, Laverda i innych.

Nasze innowacje prezentujemy podczas targów – każdego roku uczestniczymy w około 15 wystawach w całej Polsce. W najbliższych planach mamy udział w międzynarodowych targach w Hanowerze i Paryżu.

STÓŁ DO RZEPAKU, GORCZYCY, KOPRU, TRAWY

Szybki kontakt telefoniczny:

Jeśli masz pytania o maszyny rolnicze, dofinansowanie ich zakupu, serwis bądź projektowanie, skontaktuj się z nami:

dzwoniąc pod numer telefonu:

23 672 14 96

pisząc maila na adres:

kontakt@fhlupus.pl