Aktualności

YUGAGRO 2019! ✈ Z Hanoweru prosto do Krasnodaru. 

Krasnodar yugagro 2019

YUGAGRO 2019! Z Hanoweru prosto do Krasnodaru. 

Kolejnymi zagranicznymi targami w jakich uczestniczyła w listopadzie firma LUPUS były targi YUGAGRO 2019 w Krasnodarze. Biorąc pod uwagę powierzchnię ekspozycji (65,000 m2) oraz ilość firm (710), które przedstawiały swoje produkty . YUGAGRO 2019 to największa impreza branży rolniczej w Rosji.

Krasnodar yugagro 2019

Zwiedzających i wystawców było tak wielu, że w Krasnodarze zabrakło miejsc noclegowych, a na czas targów zostały uruchomione dodatkowe rejsy lotnicze z dalszych rejonów Rosji. Najwięcej gości przybyło z Krasnodarskiego Kraju, obwodów rostowskiego i wołgogradzkiego, Kraju Stawropolskiego, północnokaukaskich republik Kabardyno-Bałkarii, Dagestanu, Północnej Osetii.

Wystawa obejmowała większość dziedzin rolnictwa, a wystawcy, którzy przybyli do Krasnodaru byli w pełni zorientowani, że właśnie tutejsi rolnicy mają największe zasoby kapitałowe.

Lupus – Misja YUGAGRO 2019.

LUPUS odwiedził Krasnodar z misją utrwalenia swojej pozycji na rynku jako największy producent stołów do rzepaku dla kombajnów Rostselmash. Przez ostatni rok od YUGAGRO 2019 podjęliśmy współpracę z rosyjskimi firmami, które stały się naszymi dystrybutorami na tutejszy rynek. Nasz produkt i jego zastosowanie stały się bardziej dostrzegalne przez Rolników uprawiających rzepak. Potwierdzają to Użytkownicy naszych maszyn, którzy odwiedzili nas na stoisku w czasie YUGAGRO. Jednogłośnie stwierdzili, że nasze stoły nie odbiegają jakością od droższej zachodniej konkurencji, a na co warto zwrócić uwagę zmniejszają straty nawet o 50% podczas zbioru rzepaku.

Krasnodar yugagro 2019

Dziękujemy organizatorom targów, gościom naszego stoiska, a także partnerom i klientom z całej Rosji, którzy przyjechali do nas na spotkanie.

Już dziś wiemy, że decyzja o wybudowaniu nowej hali produkcyjnej to był strzał w 10! Chcąc zaspokoić potrzeby wszystkich Klientów będziemy musieli działać w nowym roku na 300%!

Sprawdź naszą relację z YUGAGRO edycja 2018!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *