Aktualności

Lupus na Agritechnice w Niemczech.

Agritechnica Hanower

W dniach 10 – 16 listopada 2019 roku Firma Handlowa LUPUS brała udział w największych targach rolniczych na Świecie – Agritechnica. W Hanowerze co dwa lata pojawia się około 2,8 tyś. wystawców z 52 krajów. Powierzchnia wystawy to 394 tyś. m2 w 23 halach.

Polskę reprezentowała liczna grupa 60 wystawców, w tym nasza firma. Stanowisko firmy LUPUS znajdowało się w Hali numer 13 i usytuowane było ramię w ramię ze światowymi potęgami takimi jak Class i John Deere. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy własnej produkcji stół do rzepaku dla kombajnu Class.

Cieszymy się, że wiele firm z którymi dotychczas współpracujemy odwiedziło nasze stoisko. Przedstawiciele firm z Rosji, Polski, Mołdawii, Słowacji, Czech, Węgier, Serbii, Litwy uznali jakość naszego sprzętu oraz jego konkurencyjną cenę.

Wystawiając się na Agritechnice w Hanowerze, naszym głównym celem było podtrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi kontrahentami, ale także otworzenie się na zachodnich sąsiadów – poznanie ich rynku. Dzięki udziałowi w targach wiemy, że nasze produkty spełniają wysokie wymagania niemieckiego rolnika. Jednocześnie możemy stwierdzić, że w przyszłym roku nasze stoły do rzepaku będą pracowały na polach w Niemczech.

Dziękujemy wszystkim firmom jak i klientom za odwiedziny. Już niedługo zaprezentujemy relację z targów w Krasnodarze.

Agritechnica – Foto relacja z naszego stoiska oraz firm z którymi współpracujemy Ciągniki MTZ Belarus, AGRO-MASZ, Rol/ex, Producent Maszyn Rolniczych, Metal-Fach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *