Aktualności

Kolejny krok w rozwoju – produkcja stołów do rzepaku i targi Agrosalon 2018.

Kolejny krok w rozwoju – produkcja stołów do rzepaku i targi Agrosalon 2018 (10)

Kolejny krok w rozwoju – produkcja stołów do rzepaku i targi Agrosalon 2018.

Firma Handlowa Lupus z Ciechanowa od 15 lat prowadzi z sukcesami działalność w branży rolniczej. Od samego początku jesteśmy znani ze sprzedaży wschodniej techniki – głównie traktorów MTZ Belarus.

W 2012 roku zawiązaliśmy współpracę z Rostselmash, światowym gigantem, jedną z największych firm produkujących kombajny. Od początku naszej współpracy, staraliśmy się promować rosyjską markę oraz przybliżyć zalety produktów z Rostowa nad Donem polskim rolnikom. Ze starannością obsługiwaliśmy nowych użytkowników,  tak aby udział w rynku rosyjskiej firmy, rósł z każdym sezonem.

Autoryzowany Delare Rostselmash

Z końcem 2017 roku przestaliśmy być oficjalnym dealerem zagranicznych kombajnów i z tej okazji  chcielibyśmy wszystkim podziękować za wysiłek włożony w promocję Rostselmash w Polsce. Cieszymy się, że od 2018r. nowym Importerem Kombajnów Rostselmash została doświadczona i szanowana przez rolników firma Korbanek. Życzymy im powodzenia oraz sukcesów w sprzedaży maszyn z fabryki z Rostowa nad Donem.

Eksport stołów do rzepaku.

Kolejny krok w rozwoju – produkcja stołów do rzepaku i targi Agrosalon 2018 (10)

Jednocześnie mamy przyjemność poinformować,  że od dwóch lat, intensywnie zajmujemy się modernizowaniem naszej bazy serwisowej w Ciechanowie. Aktualnie LUPUS staje się jednym z większych producentów stołów do rzepaku w Polsce. Kontakty nawiązane przez lata z krajami ze wschodu sprawiły, że aktualnie eksportujemy stoły do rzepaku do krajów Europy takich jak Słowacja, Ukraina, Węgry, Litwa, Bułgaria, Białorusi. Nasze stoły są rewelacją w Kazachstanie i  Rosji, co potwierdzają zadowoleni Klienci.

Agrosalon 2018 - targi rolnicze w Moskwie

Kolejny krok w rozwoju – produkcja stołów do rzepaku i targi Agrosalon 2018 (2)

W dniach 8-12 października mieliśmy przyjemność, jako jedna z nielicznych firm polskich, prezentować  swój produkt na targach w Moskwie. Agrosalon to największe i najbardziej prestiżowe targi w Rosji, gdzie wystawiają się również zachodni producenci. Lupus na swoim stoisku prezentował stół do rzepaku dedykowany dla kombajnów zbożowych. Dziękujemy wszystkim partnerom za wizytę przy naszym stoisku. Było nam także niezmiernie miło gościć, CEO firmy Rostselmash, pana Valeriy Maltsev. Jesteśmy przekonani, że odbyte spotkania zaowocują dalszą współpracą.

A już niedługo, będziecie mogli śledzić nasze kolejny kroki promocyjne, podczas targów w Kazachstanie oraz Krasnodarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *