Aktualności

Targi AgroWorld, Ałmaty. Kazachstan.

Targi AgroWorld, Ałmaty. Kazachstan (1)

Targi AgroWorld, Ałmaty. Kazachstan.

Ostatnie miesiące 2018 roku to nasza intensywna promocja za granicą, poprzez uczestnictwo na targach rolniczych w państwach członkowskich Wspólnoty Niepodległych Państw.

Na początku października mieliśmy przyjemność prezentować stół do rzepaku na targach AGROSALON w Moskwie, a w dniach 31 października – 2 listopada braliśmy udział w targach AgroWorld, które odbywały się w Kazachstanie, w mieście Ałmaty.

Ałmaty to miasto leżące na południowym wschodzie Kazachstanu, liczące ponad 1,5 miliona mieszkańców. To była stolica kraju, skąd do granicy z Chinami mamy tylko 300 km. Aby się dostać do tego dalekiego miejsca, mieliśmy międzylądowanie na lotnisku Sheremietewo w Moskwie, gdzie zobaczyliśmy kilkanaście naszych ulubionych ciągników MTZ BELARUS – traktory na lotnisku przewożą między innymi bagaże pasażerów.

Targi AgroWorld, Ałmaty. Kazachstan

Docierając na miejsce targów, do kompleksu Ataken, w centrum miasta mijamy najpierw gigantyczną 15 metrową Wiewiórkę. Konstrukcja stalowa o wadze ponad 15 ton pokryta słomą, została postawiona na zlecenie prezydenta miasta Ałmaty oraz firmy FUNK z okazji festiwalu Art Energy Ałamaty. Kazachowie wyjaśniają, że Wielka Wiewiórka symbolizuje życie mieszkańców w Aglomeracji, którzy tak jak wiewiórki są cały czas w ruchu i przystosowują się do zmieniającego otoczenia.

Targi AgroWorld, Ałmaty. Kazachstan (1)

Trzynaste targi AgroWorld Kazachstan to największe targi maszyn i urządzeń dla rolnictwa, nie tylko w Kazachstanie, ale też w całej Azji Centralnej. Według organizatorów ponad 90 firm zaprezentowało swoją działalność, a co ciekawe, aż 70% z nich to firmy z zagranicy.

Jako firma LUPUS zaprezentowaliśmy Kazachom ofertę maszyn rolniczych, głównie stołów do rzepaku dla kombajnów zbożowych. Dzięki wcześniejszym transakcjom, wielu potencjalnych klientów oraz firm kojarzyło już naszą markę. Dostaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii oraz nawiązaliśmy wiele ciekawych nowych kontaktów. Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za przybycie, do zobaczenia na kolejnych zagranicznych targach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *