Kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić?

Lupus obok sprzedaży sprzętu rolniczego polskich i zagranicznych marek, w tym kombajnów zbożowych, paszowych oraz ciągników rolniczych, prowadzi także profesjonalny serwis maszyn rolniczych.

  • 23 672 14 96

Autoryzowany Serwis

Jeśli masz problem ze sprzętem MTZ BELARUS, Farmtrac lub inną marką ciągnika, w każdej chwili możesz się do nas zgłosić. Jesteśmy autoryzowanym serwisem MTZ BELARUS i Farmtrac, a z białoruską firmą współpracujemy już od 15 lat!

Oddając sprzęt w nasze ręce, możesz być pewien, że zajmą się nim doświadczeni fachowcy. Nasi pracownicy uczestniczyli w szkoleniach w Mińsku oraz w Rostowie nad Donem.

Posiadamy magazyn części MTZ BELARUS i Farmtrac, a elementy, których nie mamy, jesteśmy w stanie bardzo szybko sprowadzić.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Serwis maszyn rolniczych.

Jeśli kupiłeś u nas maszynę rolniczą, dokonamy jej naprawy gwarancyjnej, a także naprawy pogwarancyjnej.

Sprzęt, który trafia do naszego serwisu, jest naprawiany przez profesjonalistów szkolonych m.in. na Białorusi (fabryka MTZ BELARUS) i w Rosji (Rostselmash).

Konsultacje telefoniczne

Jeśli coś niepokoi Cię w pracy ciągnika lub innego sprzętu rolniczego albo doszło do jego awarii, skonsultuj się z nami telefonicznie pod numerem 23 672 14 96. Wykorzystamy nasze bogate doświadczenie, aby pomóc Ci w serwisie maszyn rolniczych (co niejednokrotnie można zrobić zdalnie!), a jeśli okaże się to niezbędne, zjawimy się u Ciebie osobiście.

Naprawy u Klienta

Zamiast przyjeżdżać, możesz się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 23 672 14 96 i zgłosić awarię sprzętu. Na naszym wyposażeniu znajduje się samochód serwisowy, z pomocą którego dokonamy szybkiej i profesjonalnej naprawy sprzętu rolniczego na miejscu – w Twoim gospodarstwie.

Serwis maszyn rolniczych dostosowany do klienta

Nasz serwis maszyn rolniczych wyposażony jest w taki sprzęt jak:

  • gięcie blachy na prasie krawędziowej,
  • cięcie plazmą,
  • spawanie,
  • zakuwanie przewodów hydraulicznych.
  • lakiernia proszkowa

Wszystko to sprawia, że jesteśmy samowystarczalni i możemy realizować także skomplikowane naprawy i indywidualnie dopasowywać poszczególne elementy.